Podziękowania

Dziękujemy Pani doktor Ewie z ASK za życzliwość i pomoc w przeniesieniu Jurka ze szpitala do domu.

Dziękujemy prof. Janowi Talarowi za dużą dawkę optymizmu i wskazówki do dalszego postępowania i rehabilitacji Jurka.

Dziękujemy Państwu Annie i Dariuszowi Sulimom za wprowadzenie nas w realia opieki nad osobami po urazach mózgu oraz za wsparcie z ich strony, serdeczne czuwanie przez cały czas.

Dziękujemy Panom Romanowi, Radkowi, Grzegorzowi, że podjęli się wieloletniej pracy z Jurkiem i prowadzą ją nadal.

Dziękujemy wszystkim rehabilitantom, którzy pracowali lub pracują z Jurkiem, czyli: pan Jarek, Magda, Gosia, Maciek, pani Lucyna i Joanna, Ewa, Ula, Helena, Adrian, Andrzej, Paweł.

Szczególnie dziękujemy Bartkowi za 3 lata wspólnej ciężkiej pracy i rehabilitacji.

Dziękujemy też Łukaszowi za 2 lata optymizmu i profesjonalnego wsparcia, które nadal nam udziela.

Dziękujemy aktualnym rehabilitantom Jurka: niestrudzonej Kasi, Bernadecie, Agacie, Konradowi, Kubie.

Dziękujemy pani Anastazji za codzienną pracę logopedyczną z Jurkiem.

Dziękujemy Waldkowi i Przemkowi za pracę z BioFeedbackiem.

Dziękujemy Wujkowi Markowi za stałą aktywną obecność i za zaopatrzenie Jurka w mnóstwo sprzętów, zapewniających mu komfortową opiekę oraz bieżące wsparcie duchowe i materialne.

Dziękujemy Piotrkowi i Krysi za wsparcie duchowe i fizyczne, jakim obdarzają Jurka i nas przez te wszystkie lata.

Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, krewnym i znajomym, wspaniałym sąsiadom za wsparcie duchowe, organizacyjne, praktyczne.

Dziękujemy koleżankom i kolegom Jurka za zaangażowanie w budzenie go w pierwszych miesiącach po powrocie do domu oraz za odwiedziny i inne formy życzliwości.

Dziękujemy zespołowi naszej wspaniałej przychodni rodzinnej: pani doktor, która przychodzi, gdy tylko trzeba; przez telefon wyjaśnia, konsultuje, wypisuje potrzebne recepty i zaświadczenia; cierpliwej, delikatnej i bardzo kompetentnej pani pielęgniarce oraz przemiłym i zaangażowanym paniom w rejestracji.

Dziękujemy lekarzom różnych specjalizacji, którzy angażowali się w pomoc Jurkowi w domu i w przychodniach, a większość z nich działała pro bono.

Dziękujemy Samorządowi XIV LO, zaangażowanym nauczycielom i wolontariuszom za wieloletnią pracę przy organizacji wydarzenia „Charytatywna Noc Filmowa”.

Dziękujemy Pawłowi P. za szerokie wsparcie emocjonalne i merytoryczne, pomysły i poświęcony czas.

Dziękujemy też wszystkim wieloletnim darczyńcom na rzecz Jurka, jaki otrzymujemy z wpłat na 1% podatku. Dzięki tym wpłatom Jurek ma zapewnioną rehabilitację oraz pozwoliło częściowo sfinansować terapię komórkami macierzystymi.